2404 2019Rekolekcje wielkopostne  2019

W dniach 12-14.04.2019 r. w naszej parafii odbyły się rekolekcje wielkopostne, którym przewodniczył ks. kan. dr Andrzej Mikucki -Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Było to niezwykłe trzy dni, podczas których parafianie mieli możliwość na osobiste spotkanie z Bogiem, modlitwę i głębsze wsłuchanie się we własne sumienie. Był to również czas bliższego kontaktu z Bogiem, osobistego nawrócenia i odkrywania tajemnicy wiary. Podczas pierwszego dnia rekolekcji ulicami Słucza przeszła droga krzyżowa, w której uczestniczyło wielu mieszkańców naszej parafii. Dzięki temu w modlitwie i skupieniu każdy z uczestników drogi krzyżowej mógł bardziej zagłębić się w mękę Chrystusa i uświadomić sobie prawdy, o których na co dzień, żyjąc w biegu, często zapominamy.